Masáže

MASÁŽE – relaxační, rekondiční, terapeutické, extotické…

1) Rituál 5 – ti elementů

Jde o masážní rituál inpirovaný indickou tradicí. Jedná se o jedinečnou masáž o délce 90 minut využívající doteky náležící jdenotilivým elementům dle dané filozofie – země, oheň, voda vzduch.

Dále využívám energie Reiky a dalších harmonizačních energií v rámci daného rituálu. Procedura má silné harmonizační účinky na všechny vrstvy lidské bytosti a také na rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií.

Účinek  rituálu způsobí též pozitivním naladění psychiky a přetrvávajícím pocitu lehkosti.

Masíruje se celé tělo z jeho zadí i přední části, dále hlava i částečně obličej.

2) Kokosové opojení

Koncept spojuje tradiční asijskou péči o pokožku s jemnou energetickou masáží. Dokonalý rituál očisty a následné ošetření celého těla přináší uvolňující zážitek z hluboké relaxace mysli a regenerace těla.

Prvním krokem je jemný přírodní kokosový peeling celého těla, poté se na Vás snesou kokosové vločky, které jsou jemně třeny do Vaší pokožky speciální hedvábnou rukavičkou. Následně probíhá uvolňující masáž celého těla přírodním kokosovým olejem, při které se v plynulém pohybu střídají různé techniky.

3) Terapie teplem

Koncept Přijďte se prohřát a uvolnit! Speciálně sestavený balíček pro sychravé období. Zahrnuje teplý rašelinový obklad, parafín na ruce, masáž zad lávovými kameny, masáž plosek nohou a rukou.

PEELINGY – kávový očistný peeling celého těla

ZÁBALY – anticelulitidní-problematické partie + masáž zad

Přijďte si odpočinout a načerpat energii, vyzkoušet či zakoupit dárkové poukázky pro své blízké.