Fitness koncept

Fitness koncept

Co svým klientům nabízíte?  Jaké jsou možnosti využití?

Naši klienti tak mají opravdu pestrou škálu možnosti sportovního vyžití. Fitko je situováno do dvou pater a disponuje cca 1000 m2 plochy, na které najdete kardio zónu, fitness zónu, aerobní zónu, zónu určenou pro funkční trénink a úpolové (bojové) sporty, boxerský ring dále pak je u nás možné využít solárium, moderně vybavenou učebnu, rodiče pak ocení dětské kouty.

Z tohoto zázemí logicky opět vychází řada možností nejen sportovního využití a to nejen pro bodybuildery. Klienti mohou v našich třech sálech navštívit některou se skupinových lekcí jako jsou Fitbox, Bodyform, H.I.I.T. a funkční trénink, Bosu, Fit Jogu, Kruhový trénink, lekce určené pro všeobecnou pohybovou průpravu dětí, cvičení seniorů, lekce úpolových sportů MMA, Juda, Jiu Jitsu. Můžete si samozřejmě u nás objednat lekce s osobním trenérem, nechat si změřit skladbu a složení těla na profesionální váze, nechat se namasírovat nebo si lehnout do solárka.

Klienti mohou využít kromě standardních bonusů i nabídku, že při zakoupení sálové lekce mohou před i po lekci využít prostory fitka ke svému dalšímu tréninku. Nejsou tedy omezeni pouze na rozvoj určité specifické činnosti, ale mohou svoje snažení ve fitku různě kombinovat