FitBox

FitBox je speciálně vytvořený dynamický cvičební program, při kterém se využívá prvků boxu a kickboxu na speciálně upravených totemech. Během lekce se střídají dynamické údery a kopy, při kterých dochází k velkému energetickému výdeji a efektivnímu posilování končetin a trupu. K velkým výkonům vás bude motivovat zábavná hudba a energický instruktor.

Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.

Co mi FitBox přinese?

FitBox vám výrazně zvýší kondici, pomůže redukovat nadbytečné kilogramy a komplexně posílí celé tělo. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 – 3140kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Je to antistresové cvičení, které můžeme doporučit jako ideální aktivitu po náročném pracovním dnu. Pravidelný Fitbox trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody. Fitbox pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, čímž se otvírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete dodržovat pitný režim (2-4litry/den) a zdraví životní styl, je velký předpoklad, že dojde ke zlepšení stavu Vaší pokožky, která tak bude pružnější a lépe vypadající.
Fitbox program vás díky svým přesně dávkovaným a komplexně zaměřeným lekcím dokáže dostat do svalové rovnováhy. Což ocení zejména ti, kteří mají problémy s bolestí zad.

Je FitBox pro mě?
Cvičení je vhodné pro všechny bez omezení věku, pohlaví či hmotnosti. Sílu úderů do totemu si každý reguluje sám dle svých možností.