Aerobní zóna

Aerobní zóna

Fitness EVO disponuje třemi aerobními sály. První sál o velikosti 85 m2 se speciální sportovní podlahou  je uzpůsoben a vybaven pro mnoho druhů skupinových cvičení nebo jakékoliv individuální cvičení (např. fitbox totemy,bosu, podložky, overbally atd.). Díky velkým zrcadlovým stěnám, přístupu denního světla a profi ozvučení zde najdete místo pro všechny tyto aktivity.

Sál je také možno využít pro jakékoli Vaše cvičení, které Vás napadne (kruhový trénink, strečink atd.). Je k dispozici všem a vždy, když se v danou chvíli nekoná žádná ze skupinových lekcí.

Už jste někdy zažili, že jste cvičili a v polovině tréninku, nebo lekce začalo být uvnitř sálu dusno, těsno a téměř nedýchatelno? Tohoto se u nás nemusíte vůbec obávat!  Sál je vybaven klimatizací, která vám zajistí, aby váš výkon během tréninku nebyl nijak narušen a vy jste se tak cítili komfortně a uvolněně. V našem aerobním sále probíhá většina skupinových lekcí, ať už jsou to kruhové tréninky, fitbox, bosu apod.

Druhým ze sálů, který je v současné době využíván převážně pro cvičení JÓGY je kobercový aerobní sál. Koberecový sál ocení především zajemci o ZTV, gymnasté a podobná sportovní odvětví.

Ve třetím a největším sále pak najdete spoustu místa pro aerobní, úpolové i crossfitové aktivy.

Na objednání lze sály zamluvit a pronajmout.